telefon, email
(+420) 604 616 179
info@apartmany-uvydry.cz
Příjemné, klidné ubytování u Adršpachu najdete v apartmánech U Vydry.

Aktivní dovolená, sportovní vyžití v okolí Aršpachu


Adršpašskem na kole

Nemáte-li s sebou kolo, můžete využít půjčovnu horských kol na vlakovém nádraží v Adršpachu. Pěkné a zajímavé cyklotrasy, kterými se třeba necháte inspirovat, najdete na informačním portálu Kladské pomezí - turistický region.

Tenis, squash, projížďka na koních, lezení po skalách

V nedalekých Teplicích nad Metují se nachází víceúčelová sportovní hala - SPORTCENTRUM (telefon 775 055 563), kde si můžete zahrát squash, stolní tenis, tenis, volejbal, florbal, házenou, badminton atp. Je k dispozici i posilovna. Po námaze Vám může přijít vhod rekondiční a sportovní masáže.

Láká Vás se projet na koních ? V okolí Adršpachu je několik rančů a farem, kde budete moci osedlat svého oře, ať už jste začátečník či pokročilý. Podívejte se na seznam Vyjížďky na koních.

Baví Vás lezení po skalách, či to chcete jen zkusit pod vedením zkušeného instruktora? Zkuste kurzy lezení v Adršpachu a na Broumovsku. Přímo před vstupem do Adršpašských skal si můžete i prolézt lanovou drahou či vyzkoušet svoje lezecké dovednosti na umělé horolezecké stěně.

Místní nově opravenou klidnou komunikaci mnoho lidí využívá k projížďce na in-line bruslích.

V nedaleké Polské obci Lačná je možné zahrát si Paint ball.

V průběhu června se každoročně otvírá koupaliště v Teplicích nad Metují, podrobnější informace najdete na stránkách koupaliště.

Pro rychlejší regeneraci těla můžete využít naše služby rekondičních a sportovních masáží přímo v apartmánech U Vydry.

Na výlety

Po 40 minutách jízdy autem se můžete procházet po horách. Výstup na nejvyšší českou horu Sněžku v Krkonoších byste si neměli nechat ujít. Po cestě můžete návštívit staré doly v Obřím dole pod Sněžkou ( www.speleoalberice.cz).

Nedaleko apartmánů U Vydry vede hranice s Polskem, která láká k výletům „do zahraničí“, kde byť jsou to jen 4 kilometry, jako by se člověk ocitl v jiném světě. Domy mají zcela jinou architekturu a i lidé mají jiné zvyklosti a obyčeje.

V nedaleké Polské obci Lačná můžete navštívit přírodní Zoo, kde mají i lva, opice, bílé vlky a mnoho dalších zvířat. Tajuplná Afrika Vás čeká v ZOO Dvůr Králové.

Další tipy na pěkné výlety poradíme osobně nebo se podívejte i na tipy na výlety v Kladském pomezí, krajině příběhů.

Za návštěvami muzeí, zámků, hradů


Podrobnosti o ubytování poblíž Adršpachu najdete na stránce o Ubytování v apartmánech u Adršpachu.


Od října do dubna není možné se U Vydry ubytovat.


Kontakt, rezervace

telefon:(+420) 604 616 179
volejte nejlépe po 17.hodině
email:info@apartmany-uvydry.cz
adresa:Zdoňov 228, Teplice nad Metují, 549 57
GPS:50°37'35.231"N, 16°8'30.084"E
vydra